Prekių grąžinimas 


Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo bei pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tuo atveju jei Pirkėjas (vartotojas) atsisako prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, kaip tai numato Pirkimo pardavimo taisyklės, prekė grąžinama Pardavėjui ir Pirkėjo sumokėti pinigai grąžinami per 14 kalendorinių dienų nuo Pirkėjo pranešimo raštu apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą, su sąlyga, kad prekė yra grąžinta Pardavėjui.

Prekės nepriimamos atgal, jei buvo naudojamos ir (arba) buvo sugadintos ir (arba) prarado prekinę išvaizdą.

Klientas turi teisę atsisakyti prekės per keturiolika dienų nuo prekės gavimo.

Už grąžinamos prekės tinkamą sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra sukomplektuota ir (ar) tinkamai supakuota, Pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

Prekių grąžinimo procesas:

1. Klientas turi susiekti su pardavėju raštu arba telefonu ir informuoti apie norą grąžinti prekes. Nenaudotos, nesugadintos prekės grąžinamos originalioje prekės siuntos pakuotėje, jei pakuotė ar prekė sugadinta, išpurvinta. Pardavėjas už ją grąžinti pinigų negali.

2. Klientas turi užpildytą grąžinimo formos lapą įdėti su grąžinama preke į siuntą. Grąžinimo formos šabloną atsiųsime Jums elektroniniu paštu.

3. Klientas grąžinamą prekę (-es) turi pristatyti pardavėjui. Vartotojui pasinaudojus teise nustatyta Civilinio kodekso
6.228 11 tenka tik tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos,

Grąžinamas prekes rekomenduojame siųsti naudojantis kurjerio paslaugomis - taip klientas bus garantuotas, kad prekės bus grąžintos (pristatytos) pardavėjui. Prekes grąžinti (siųsti) nurodytu adresu:

UAB Motostaras
Žiburio g. 16
LT-63236
Alytus
+37069239451

4. Gavę prekę ir įvertinę jos būklę, grąžiname sumokėtus pinigus klientui per 14 dienų.


Prekių pristatymas

Pirkėjas, užsakydamas prekes el.parduotuvėje www.motostar.lt, gali pasirinkti prekių pristatymo vietą –UAB „MotoStaras“ parduotuvę arba gauti prekes Pirkėjo pageidaujamu adresu. 

Prekių pristatymas į MotoStar parduotuvę yra nemokamas. 

  • Pristatymo kaina Pirkėjo pageidaujamu adresu sudaro nuo 2,50 Eur su PVM iki 4,50 Eur atsiskaitant banko pavedimu bei kitomis mokėjimo sistemomis.
  • Užsakymus, kurių prekių suma viršija 150 Eur su PVM Pardavėjas pristato nemokamai.
  • Pirkėjas įsipareigoja priimti prekes pats, tais atvejais, kai Pirkėjas neturi galimybės priimti prekių, jas atsiimti gali Pirkėjo įgaliotas atstovas. 
  • Prekių priėmimo metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba kurjeriu patikrinti prekių būklę. Jei prekių būklė netinkama, būtina surašyti laisvos formos prekės pažeidimo aktą, kurį abi šalys turi patvirtinti savo parašais. Pirkėjas tokiu atveju privalo per 2 darbo dienas nuo pažeidimo akto surašymo informuoti Pardavėją apie pažeidimo akto pildymo faktą. 
  • Jei Pirkėjas pasirašo prekių priėmimo-perdavimo aktą, laikoma, kad Pirkėjas gavo kokybiškas prekes ir Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl mechaninių prekių pažeidimų.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį